امروز : ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۴۵
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | شهربازی پارک غدیر بندرعباس تا نوروز راه اندازی می‌شود

شهربازی پارک غدیر بندرعباس تا نوروز راه اندازی می‌شود

منتشر شده در ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸
شهربازی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس از بندرعباس، رحمت‌الله دهقانی معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در یک گفت‌وگوی تلویزونی اظهار کرد: ساخت این شهربازی با همکاری بخش خصوصی آغاز شده و کل تجهیزات آن هم خریداری شده است و در ۲مرحله انجام می‌شود و بخشی از آن در پارک غدیر تا نوروز راه‌اندازی خواهد شد.

معاون شهردار بندرعباس دربارهٔ ورود خودروها به ساحل سورو هم گفت بخشی از مردم این منطقه در ساحل سورو ارتزاق می‌کنند و برای خود اشتغال‌زایی کرده‌اند، شهرداری به دنبال رضایت مردم است و بخشی از مردم این منطقه برای اینکه ساحل سورو بسته شود ناراضی هستند لذا می‌بایست با همکاری شورای تأمین شهرستان تدبیری اساسی برای این موضوع اندیشیده شود.

تا نوروز چیزی باقی نمانده و تحقق این وعده کار بسیار سختی است و باید دید که مجموعه شهرداری می‌توانند این قول خود را عملیاتی کنند. البته افتتاح فاز به فاز این شهربازی و راه اندازی چند دستگاه آن تا نوروز می‌تواند به رونق گردشگری در ساحل بندرعباس هم کمک کند.

پیش از این در سال ۱۳۹۵ نیز شهرداری بندرعباس در زمان شهرداری عباس امینی زاده اقدام به ساخت یک پارک آبی در محوطهٔ پارک دولت کرده بود که با وجود وعدهٔ ساخت چندماهه، مدتی بعد به فراموشی سپرده شد و سازه‌های نیمه‌کارهٔ آن نیز همچنان در معرض دید شهروندان و مسئولان است. این سرنوشت برای ایستگاه‌های بی آر تی در بندرعباس که میلیاردها تومان برای ساخت و نصب آنها هزینه نشد و اکنون مخروبه شده‌اند نیز رخ داده و باید دید آیا دستگاه‌های نظارتی بر حیف و میل این حجم از بیت المال که هر روز در معرض دید مردم نیز قرار دارد و سبب بی اعتمادی مردم شده، ورود می‌کنند؟

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=11799

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *