امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۳۶
صفحه نخست | اجتماعی | سنگ انداختن به خودروهای عبوری جان نوجوان ۱۴ ساله را گرفت

سنگ انداختن به خودروهای عبوری جان نوجوان ۱۴ ساله را گرفت

اخبار :
منتشر شده در ۶ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۴
سنگ انداختن به خودروهای عبوری جان جوان 14 ساله را گرفت

 کارآگاهان پلیس آگاهی استان، عاملان قتل نوجوان ۱۴ ساله که در بلوار ساحلی بندرعباس به سمت خودروی عبوری سنگ پرتاب کرده بود و آنان خودروی خود را متوقف و دو ضربه چاقو به قلبش زده بودند را در کمتر از ۵ ساعت شناسایی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز بیان داشت: در پی وقوع یک فقره در گیری منجر به قتل نوجوانی ۱۴ساله بر اثر ضربات چاقو در تاریخ دوم آذرماه امسال در بندرعباس و متواری شدن قاتلین، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی و بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی استان با تشکیل یک تیم منسجم در کمترین زمان  به محل وقوع درگیری واقع در بلوار ساحلی بندرعباس اعزام شدند.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: با تلاش مأموران و با توجه به سرنخ های موجود یکی از عاملان درگیری شناسایی و طی عملیاتی دستگیر شد که متهم در بازجویی های فنی انجام شده به انجام درگیری منجر به قتل با همکاری و مشارکت سه نفر دیگر بنام های معلوم اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخص شد دو متهم دیگر با یک دستگاه خودرو پراید به سمت خارج از بندرعباس و به مقصد شهرستان میناب متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: بلافاصله با هماهنگی فرماندهان انتظامی شهرستان میناب طرح مهار اجرا شد که خودرو مذکور توسط مأموران انتظامی مستقر در ایست بازرسی چغازردی شناسایی و در یک عملیات منسجم خودرو متوقف و دو همدست قاتل نیز دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

سردار جاویدان با اشاره به اینکه با توجه به اعترافات این دومتهم، قاتل و ضارب اصلی به هویت معلوم شناسایی شد، اظهار داشت: در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم اصلی در مخفیگاهش واقع در یکی از محلات بندرعباس دستگیر که در بازجویی فنی به جرم ارتکابی و قتل مقتول اقرار و معترف شد در روز حادثه به همراه ۳ متهم همدست خود با یکدستگاه  خودروی پراید در بندرعباس درحال تردد بودند که مقتول سنگی را به طرف خودرو آنان پرتاب کرده که آنها از ماشین پیاده شده و با چاقویی که در دست داشتند دوضربه به قفسه سینه مقتول وارد کرده و از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با قرارمناسب روانه زندان شدند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=17085

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *