اجتماعیپیشنهاد سردبیرقشم

سند توسعه روستایی بخش حرا قشم تدوین شود

سند توسعه روستایی بخش حرا به منظور تسریع روند جذب سرمایه‌گذاران جدید و بکارگیری ظرفیت سرمایه‌گذاران آماده به کار تدوین شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ وحیدجابری شامگاه امروز در جلسه دهیاران بخش حرا شهرستان قشم اظهار داشت: دهیاران با طرح‌های مطالعاتی کارشناسی شده ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری روستای خود را مکتوب کنند.

وی افزود: بر همین اساس باید سند توسعه روستایی بخش حرا به منظور تسریع روند جذب سرمایه‌گذاران جدید و بکارگیری ظرفیت سرمایه‌گذاران آماده به کار تدوین شود.

بخشدار حرا شهرستان قشم تصریح کرد: تمامی دهیاران باید با همراهی اعضای شورای اسلامی، وحدت، هم فکری و استفاده از ظرفیت متعمدان محلی به ویژه علمای دینی، ائمه جمعه و جماعت در راستای توسعه روستای خود تلاش کنند.

وی افزود: خدمتگزاران ملت ایران در هر مسندی باید تا آخرین روز کاری با روحیه جهادی و انقلابی در راستای توسعه و گره‌گشایی از کارمردم تلاش کنند چرا که شرعا و قانونا در قبال جامعه مسوول هستند.

بخشدار حرا شهرستان قشم تصریح کرد: آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیرمترقبه از مجرای شناسایی ظرفیت‌های موجود در بخش باید ارتقا یابد تا در صورت بروز حوادثی همچون سیل و زلزله کمترین مشکل متوجه مردم شود.

جابری ادامه داد: در همین راستا می‌توان از ظرفیت ائمه جمعه روستاها و فضای مجازی برای ترغیب مردم نسبت به بیمه کردن منازل مسکونی تشویق کرد تا در صورت بروز حوادث مشکلات ناشی از آن کاهش یابد.

وی گفت: باسعیدو طرح مطالعاتی راه‌اندازی خط مسافری دریایی بین بندر باسعیدو- بندرلنگه-کیش و بلعکس را با اهتمام ویژه آغاز کنند.

بخشدار حرا شهرستان قشم خاطرنشان کرد: در صورت اجرایی شدن این طرح و رونق بخشی به آن، تحولی در عرصه‌های مختلف این منطقه ایجاد خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا