امروز : ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۸:۵۹
صفحه نخست | اجتماعی | سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان: بستری‌ های کرونایی هرمزگان سه رقمی شد/ روزانه بخش‌های کووید ایجاد می‌کنیم

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان: بستری‌ های کرونایی هرمزگان سه رقمی شد/ روزانه بخش‌های کووید ایجاد می‌کنیم

منتشر شده در ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵
وزارت

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا،دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گویی، افزود: بستری‌ های ناشی از کرونا در استان هرمزگان بازهم سه رقمی شد و با بستری شدن ۱۱۱ بیمار جدید شمار کل بستری‌ ها به ۳۸۶ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه از مجموع بستری ها، ۶۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۲ نفر از آن‌ها وخیم است، اظهار کرد:  در ۲۴ ساعت گذشته نیز دو نفر دیگر در استان بر اثر کرونا جان باختند و شمار کل جان باختگان در استان از آغاز شیوع کرونا تاکنون به ۱۰۸۵ نفر رسید.

وی با اشاره به اینکه اکنون شمار بیماران قرنطینه ای هرمزگان با افزایش نگران کننده‌ای به ۵۰۷۱ نفر رسیده است، بیان کرد: شهروندان از برگزاری سفره‌های افطار دورهمی در ایام ماه مبارک رمضان خودداری کنند و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این ایام حتما از دورهمی‌ها و افطارهای خانوادگی پرهیز کنند.

نوروزیان در پایان اضافه کرد: وضعیت بیماران بستری در بیمارستان‌ها به نحوی است که هر روز میزان بستری‌ ها بسیار بیشتر از ترخیصی هاست و مجبوریم روزانه بخش‌های بستری بیشتری برای بیماران کرونایی ایجاد کنیم.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=5191

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *