اجتماعیپیشنهاد سردبیر

ستون خوابی نیست ، ستون خواری است

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان درباره فیلم منتشر شده درباره ستون خوابی در بنای نافرجام تالار فرهنگی بندرعباس گفت : ساخت این تالار در سال ۸۶ مصوب شد و پس از مدتی عملیات اجرایی آن آغاز شد اما به دلیل قرار گرفتن در حریم ۶۰متری دریا دستور قضایی برای قلع وقمع آن صادر و عملیات اجرایی نیز متوقف شد.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۵۰میلیارد ریال برای این پروژه ملی هزینه شده و پیگیری های امیدوارکننده ای برای ادامه ساخت آن در جریان است که امیدواریم تا پایان مهرماه به نتیجه برسد.

کمالی زرکانی با تایید سرقت میلگرد وآهن آلات این بنای نیمه کاره اظهار داشت: به دلیل صدور دستور قلع و قمع از منظر قانونی بودجه وامکان گذاشتن نگهبان برای نگهداری آن وجود نداشت که همین موضوع زمینه ساز سرقت آهن آلات شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان اظهار داشت : پیش از این نامه نگاری هایی با نیروی انتظامی برای توجه بیشتر به این محل داشته ایم و در مراحلی برای افرادی نیز مرتبط با سرقت آهن آلات پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی خاطرنشان شد :حتی در یک مرحله فردی وابسته به یک نهاد خدمات عمومی در ارتباط با سرقت میلگردهای تالار فرهنگی شناسایی شد و با سپردن تعهد، از وی گذشت کردیم.

مشاهده میدانی نیز نشان می دهد آنچه در بنای نیمه تمام تالار فرهنگی در جریان است ، ستون خوابی نبوده و در حقیقت ستون خواری است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا