اجتماعیپیشنهاد سردبیر

سازمان صمت هرمزگان رتبه اول جشنواره شهید رجایی

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی رتبه اول در بین سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان های کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایلنا، خلیل قاسمی گفت: این سازمان توانست در بین تمامی سازمان های صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در جشنواره شهید رجایی رتبه عالی و نخست را در هر دو شاخص های عمومی و اختصاصی با 94.52 درصد تحقق، کسب کند.

وی بیان کرد: با اعلام نتایج ارزیابی سازمان اداری و استخدامی کشور در مجموع امتیاز شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1399، سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان توانست با 1890.6 امتیاز (94.5 درصد) بیشترین امتیاز و میزان عملکرد را نسبت به سایر استان ها کسب کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تعداد محورهای عمومی را 5 مورد با 21 شاخص و اختصاصی را 4 محور با 16 شاخص عنوان کرد و افزود: محور اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در نظام اداری، محور نظارت و ارزیابی، شاخص واگذاری خدمات دستگاه های اجرایی به بخش خصوصی و مدیریت محلی، ارائه خدمات در میز خدمت، صیانت از حقوق شهروندان در نظام اداری، رسیدگی به شکایات مردمی و … از شاخص های ارزیابی این جشنواره است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا