اجتماعیپیشنهاد سردبیر

سارقان ۱۱۰۰ تن پودر آلومینیوم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان پلیس آگاهی استان، سارقان محموله هزار و ۱۰۰ تنی پودر آلومینیوم از یک کشتی در شهرستان بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ سردار غلامرضا جعفری با اشاره به دستگیری سارقان اظهار کرد: ارزش محموله سرقت شده برابر اعلام کارشناسان ۱۵۰میلیارد ریال برآور شده است.

وی گفت: درپی وقوع سرقت یک محموله پودر آلومینیوم و نبود ثبت و فقدان اطلاعاتی از ماهیت و یا آثاری از سرقت محموله در سیستم، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی هرمزگان قرارگرفت.

فرمانده انتظامی هرمزگان افزود: ماموران با اقدام‌های عملیاتی صورت گرفته و با اخذ نیابت قضایی به ۲ استان مرکزی در کشور در چند عملیات جداگانه و  ضربتی ۱۸ سارق و مالخر محموله‌های پودرآلومینیوم را دستگیر و به بندرعباس منتقل کردند.

وی گفت: متهمان در بررسی‌های صورت گرفته، ضمن اعتراف به جرم ارتکابی به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

سردار جعفری اظهار کرد: موارد استفاده این پودر در صنعت پزشکی و داروسازی، تولید شمش و ورق آلومینیوم، تولید انواع مواد آتش بازی، تولید لوازم خانگی  و صنایع آرایشی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا