اخبار قشمورزشی

رییس هیات کشتی هرمزگان انتخاب شد

«حسین مینا» روز چهارشنبه با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رییس هیات کشتی هرمزگان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ مجمع انتخابات هیات کشتی هرمزگان به ریاست محمود رضا امیاری مدیرکل ورزش وجوانان استان و اعضای مجمع درمحل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزارشد و مینا با ۱۵ رای به مدت چهار سال رییس این هیات را برعهده گرفت.

در مجمع انتخابات هیات کشتی هرمزگان ۲ نامزد پست ریاست این هیات بودند که بهروز رضاپور قبل از رای گیری انصراف داد و حسین مینا توانست ۱۵ رای از ۱۷ رای ماخوذه را کسب کند.

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان در این آیین اظهارداشت: کشتی، ورزش اول ملی و از اهمیت زیادی برخوردار است وباید توجه زیادی به زیرساخت آن شود.

محمود رضا امیاری با تاکید بر شناسایی استعدادهای کشتی افزود: هیات‌های استانی بازوان اداره کل و فدراسیون کشتی برای شناسایی و پرورش استعدادها در مناطق مختلف کشور هستند.

وی با قدردانی از رییس جدید هیات کشتی هرمزگان گفت: رییس هیات با ایجاد هماهنگی با اعضای هیات  و پیشکسوتان برنامه‌های خود را به پیش ببرد.

امیاری با اشاره به حرکت‌های صورت گرفته در هرمزگان، به ظرفیت‌های اقتصادی استان اشاره کردو  افزود: باید از آن‌ها برای گسترش این رشته بهره برد.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با بیان اینکه رشته کشتی در استان از طرفداران خوبی برخوردار است، افزود: از ۱۳ شهرستان هرمزگان به غیر ازچند شهر رشته در تمامی شهرستان‌های استان فعال است.

امیاری با اشاره به نقش مهم آموزش در توسعه و پیشرفت این رشته ورزشی تاکیدکرد: انتظار داریم هیات در زمینه برگزاری مسابقه استانی و کشوری و کلاس‌های مربیگری و داوری با فدراسیون تعامل  بیشتر داشته باشد.

مجتبی عامری تا قبل از رای گیری به مدت ۶ ماه سرپرستی این هیئت در استان برعهده داشت.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا