اخبار قشماقتصادیقشم

رفع تصرف از اراضی ملی قشم به ارزش بیش از ۱۷ میلیارد

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر گفت: هفته گذشته یک قطعه زمین در شهر سوزا به مساحت ۱۳ هزار و ۱۷۴ مترمربع به ارزش تقریبی ۹ میلیارد و ۲۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال و قطعه دیگری در اطراف روستای باسعیدو به وسعت ۴۰ هزار و ۱۳۴ مترمربع با ارزشی معادل هشت میلیارد و ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال توسط نیروهای این یگان رفع تصرف شد.
مازندرانی افزود: زمین رفع تصرف شده در اطراف روستای باسعیدو خارج از طرح هادی این روستا است.
وی ادامه داد: اعضای این یگان در راستای وظایف کاری و با اخذ تایید و دستور کتبی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم، حافظ حقوق ملی و دولتی در جزیره قشم هستند.
به گفته مسئول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم، دامنه عملکرد یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی در سال‌های اخیر و پس از حضور حمیدرضا مومنی در مسند ریاست هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گسترش چشمگیری داشته است.
مازندرانی در پایان از حمایت‌های قانونی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم تقدیر کرده و افزود: همکاری‌های فرماندهی انتظامی شهرستان، مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل و مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم برای تحقق وظایف این یگان، قابل‌تجلیل است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا