اجتماعیپیشنهاد سردبیرقشم

رفع تصرف ۱۹۰ هکتار از اراضی ملی در جزیره قشم

رییس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف بیش از ۱۹۰ هکتار اراضی ملی در جزیره قشم به ارزش تقریبی هزار و سیصد و سی میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ علی صالحی از رفع تصرف بیش از ۱۹۰ هکتار اراضی ملی در دو نقطه از جزیره قشم به ارزش تقریبی هزار و سیصد و سی میلیارد ریال خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: این رفع تصرفات پس از طی روند قانونی و انجام استعلامات موردنیاز از مراجع ذیربط با صدور دستور قضایی به مرحله اجرا درآمده است.

صالحی خاطر نشان کرد: با حضور دادستان عمومی و انقلاب قشم در محل، مأموران یگان حفاظت از اراضی ملی با همکاری پلیس اقتصادی فرماندهی انتظامی شهرستان قشم نسبت به رفع تصرف و اعاده وضع سابق این اراضی اقدام کردند.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه افزود: همچنین به دستور مقام قضایی، هشت عدد تابلو بزرگ هشدار اراضی ملی و دولتی در محدوده این اراضی نصب شده است.

رییس شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان هرمزگان در پایان با هشدار به متصرفین اراضی ملی تأکید کرد: هر گونه زیاده خواهی و دست اندازی به منابع طبیعی، واکنش شدید دستگاه قضایی و مجازات متخلفین را به همراه خواهد داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا