اجتماعیپیشنهاد سردبیرقشمکرونا

رفت وآمد در اسکله‌های قشم عادی شد

فرماندار قشم گفت: به علت زرد ماندن وضعیت کرونا در قشم، رفت و آمد در اسکله‌های قشم به حالت عادی برگشت و در اسکله شهید ذاکری از ساعت ۶:۴۵ صبح تا ۲۲ و در مسیر لافت و پهل نیز از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ تردد امکان‌پذیر است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ علیرضا نصری افزود: افزایش ساعت رفت و آمد در اسکله ها به معنی اتمام محدودیت‌ها نیست و مردم با رعایت همه دستورالعمل‌های بهداشتی، به قطع زنجیره شیوع کرونا کمک کنند.

وی با تاکید بر ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم ادامه داد: برگزاری تجمع و دورهمی حتی در کنار ساحل ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم گفت: با توجه به نزدیک شدن به شب یلدا و جلوگیری از شیوع ویروس، مردم از هرگونه مهمانی و رفت و آمد پرهیز کنند و در خانه خود بمانند.

وی تصریح کرد: مشاغل گروه چهار در قشم تعطیل هستند و کارکنان اداره‌های خدمات دهنده ضروری و دستگاه‌های مرتبط با ماموریت اساسی و مدیریت شهری با ظرفیت کامل و سایر اداره‌ها با دو سوم کارکنان، خدمات خود را ارایه می‌کنند.

نصری اظهار کرد: بسیج مردمی و پویش “شهروند مسوولیت مدار” مهم‌ترین اهرم و اثر بخش‌ترین راهکار قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در شهرستان قشم بود.

فرماندار قشم اضافه کرد: اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای نظارت بر قرنطینه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با جدیت ادامه دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در خلیج فارس قرار دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا