اجتماعیاخبار قشم

راه اندازی اتوسینما در شب های کرونایی قشم

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت:در این اتو سینما در فاصله دو عید بزرگ اسلامی (قربان تا غدیر) از امشب شنبه یازدهم مردادماه هر شب ساعت ۱۰، فیلم سینمایی محدوده سایت سینما دریا شهر قشم اکران می‌شود.

مرتضی شیخ زاده افزود: با توجه به الزام برای اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا و شرایط آب و هوایی قشم در این ایام از سال، تصویر این فیلم‌های سینمایی از صفحه نمایشگر بزرگ جانمایی شده در محل نمایش و صدای فیلم‌ها از راه امواج رادیویی اتومبیل هاپخش می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در طرح اولیه «اتو سینما» جزیره قشم برای حضور ۵۰ دستگاه خودرو برنامه ریزی شده که در صورت استقبال علاقه‌مندان با جانمایی جدید، امکان افزایش ظرفیت نیز وجود خواهد داشت.
شیخ زاده افزود: بازرسان و ناظران شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم نیز هر شب با حضور در این محل بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در هنگام نمایش فیلم نظارت می‌کنند.
وی گفت: «اتو سینما» ایده‌ای است برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و در عین حال تلاش برای سرگرم کردن مردم در روز‌هایی که شیوع ویروس کرونا نگرانی‌هایی را برای حضور مردم در اماکن عمومی به وجود می‌آورد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا