امروز : ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۸:۵۹
صفحه نخست | اجتماعی | رئیس دانشگاه آزاد قشم عضو شورای فرهنگی شهرستان قشم شد

رئیس دانشگاه آزاد قشم عضو شورای فرهنگی شهرستان قشم شد

منتشر شده در ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴
آزاد

به گزارش پایگاه خبری قشم؛به نقل از دانشگاه ایسکانیوز،محمد حسین رنجبر افزود: دانشگاه آزاد قشم علاوه بر تولید علم و حرکت در مسیر علمی و پژوهشی با تکیه بر کارآفرینی و مهارت آموزی، در حوزه مسائل فرهنگی نیز حضوری فعال و گسترده در سطح جزیره قشم دارد.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تاکید کرد: با توجه به حرکت های مرموزانه دشمنان ایران اسلامی، با شبیخون زدن فرهنگی برای محقق ساختن اهداف شوم و مصادره اندیشه های ناب و زلال جوانان‌، عملا از جنگ فیزیکی کنار رفته و وارد جبهه مبارزه فرهنگی شده‌اند و سعی دارند با هجمه های گسترده فرهنگ لاابالی گری غربی، فرهنگ انقلاب اسلامی و شریعت اسلام را به سخره بگیرند.

وی یادآور شد: انجام و مشارکت در امور فرهنگی امروز باید به عنوان یک اصل، در همه حوزه ها مورد توجه قرار گیرد به طوری که اساتید ما حتی در دروس غیر مرتبط با علوم انسانی، باید درس اخلاق مداری و انسانیت به جوانان بیاموزند.

در این حکم خطاب به رئیس دانشگاه آزاد قشم آمده است «با توجه به پتانسیل ها و شایستگی آن واحد دانشگاهی در برنامه ریزی ، تدوین و اجرای مطلوب امور فرهنگی به عضویت این شورا انتخاب می شوید که امید است در انجام امور فرهنگی بیش از گذشته موفق باشید.»

 

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=5219

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *