اجتماعیاخبار قشم

دستگیری ۲۵ قاچاقچی و سوداگر مرگ

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری 25 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر و کشف 862 کیلو مواد افیونی در اجرای یک طرح ضربتی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ سردار غلامرضا جعفری گفت: ماموران انتظامی استان هرمزگان در ادامه طرح مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگر مرگ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان طرح ضربتی مقابله با قاچاق مواد مخدر را به مدت ۴۸ ساعت در استان اجرا کردند.

وی افزود : در اجرای این طرح ۴ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر شناسایی و توقیف، ۲۵ قاچاقچی مواد مخدر و سوداگر مرگ دستگیر و ۱۲۶ معتاد متجاهر و بلامکان جمع آوری شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: در این طرح در مجموع ۸۶۲ کیلو و۸۷۵ گرم مواد مخدر تریاک از قاچاقچیان کشف و یک باند قاچاق مواد مخدر شناسایی و اعضاء آن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان بر شمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و توزیع کنندگان مواد مخدرجوانان این مرز و بوم را آلوده کنند و ضروری است شهروندان و مردم خوب و فهیم استان هرگونه موارد هنجارشکنی را از طریق تلفن فوریت های ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا