اخبار قشمپیشنهاد سردبیر

دستگیری بسیج از ۶۰۰ خانوار نیازمند قشمی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم از توزیع ۶۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش 120 میلیون تومان همزمان با روز اکرام در بین خانوارهای نیازمند این جزیره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس، حجت امیری‌کیا صبح امروز در آیین آغاز چهارمین مرحله کمک‌های مومنانه بسیج ادارات و کارخانجات این شهرستان اظهار کرد: به مناسبت میلاد امام حسن(ع) و روز اکرام ۶۰۰ بسته معیشتی در بین خانوارهای نیازمند توزیع خواهد شد.

وی افزود: هر یک از این بسته‌ها دارای ارزش ریالی ۲ میلیون ریال است که با مجموع اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان به همت جمعی از ادارات و کارخانجات تامین شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم تصریح کرد: استمرار کمک‌های مومنانه یک ضرورت است که شیوع ویروس منحوس کرونا و مشکلات اقتصادی موجود، اهمیت آن را دو چندان می‌کند.

پیش از این در مراحل قبلی کمک‌های مومنانه بسیج ادارات و کارخانجات این شهرستان مجموعا ۱۵۰۰ بسته معیشتی برای نیازمند ان به ارزش ریالی افزون بر ۳۰۰ میلیون تومان تهیه توزیع شد.

همچنین پخت اطعام و اکرام ایتام از سوی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) قشم از دیگر برنامه‌های سالروز ولادت امام حسن(ع) و روز اکرام در این شهرستان است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا