اخبار قشمپیشنهاد سردبیر

خطیب جمعه قشم:حضور میدانی رییس جمهوری باعث رفع سریع مشکل سوخت رسانی شد

امام جمعه موقت قشم گفت: در هفته گذشته سیستم نفتی کشور توسط نفوذی ها و نیز هکرهای اسراییل دچار اختلال شد که حضور میدانی رییس جمهور باعث رفع مشکل در سریع ترین زمان ممکن شد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمد درویشی در خطبه های نمازجمعه این هفته قشم افزود: دشمن قصد داشت با این مشکل، در نظم و امنیت کشور اختلال ایجاد کند، اما همه دشمنان باید بدانند که نهادهای امنیتی و دیگر دستگاه ها بیدارند و اجازه نمی دهند در امور مردم مشکلی ایجاد شود.

وی ادامه داد: مردم نیز باید هشیار باشند که دشمن با این ترفندها برای شکستن مقاومت این مملکت تلاش می کند.

خطیب موقت قشم در ادامه با اشاره به سالروز شهادت حسین فهمیده تصریح کرد: در سال های گذشته تلاش شد که با توسل به اسناد غربی فرهنگ شهادت در بین دانش آموزان از بین برود.

وی افزود: رییس جمهوری جدید در یک حرکت انقلابی این سند غربی را لغو کرد که جای تقدیر دارد.

درویشی ادامه داد: همه نهادهای فرهنگی و دانشگاهی باید برای ارتقاء فرهنگ ایثار و ترویج فرهنگ شهادت بکوشند.

وی اظهار کرد: در سال های اخیر همچنین برخی تلاش کردند به بهانه رفع مشکلات و با حذف شعار “مرگ بر امریکا” فرهنگ استکبار ستیزی را کم رنگ کنند.

امام جمعه موقت قشم افزود: وقایع نشان می دهد که نه تنها مشکلی از کشور رفع نشد، بلکه مشکلات دیگری نیز بر آن افزوده شد.

وی ادامه داد: هم اکنون استاندار هرمزگان در حال انتصاب افراد است، که برخی گروه های سیاسی به ویژه برخی نمایندگان قصد دخالت در این امر را دارند.

درویشی ابراز کرد: به همه گروه های سیاسی توصیه می کنیم که از اعمال فشار برای انتصاب افراد خاص پرهیز کنند و استاندار نیز جوانان مومن انقلابی را بر مصادر امور بنشاند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا