اقتصادیپیشنهاد سردبیر

جلوگیری از خروج ۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق

محمود ثانی از کشف ۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی ساحلی شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛سرهنگ کریم محمود ثانی، فرمانده پایگاه دریابانی میناب در خصوص جلوگیری از خروج سوخت اظهار کرد: مرزداران پایگاه دریابانی میناب پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت به وسیله مشک های پلاستیکی در خور “مجدر” بلافاصله برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده پایگاه دریابانی میناب افزود: قاچاقچیان که از حضور مرزبانان در منطقه مطلع شدند، به منظور فرار از چنگال قانون با بریدن طناب مشک های حامل سوخت که به شناورها متصل بوده از محل متواری شدند.

محمود ثانی ادامه  داد: ماموران موفق شدند در این عملیات ، از خروج یک عدد محفظه پلاستکی حاوی ۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل در سواحل شهرستان میناب جلوگیری کنند.

وی با اشاره به یک عملیات موفق دیگراضافه کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب، در یک عملیات دیگر موفق شدند تعداد دو محفظه پلاستیکی حاوی ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق گازوئیل را در سواحل این شهرستان کشف کنند.

فرمانده پایگاه دریابانی میناب با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای دستگیری قاچاقچیان سوخت در دستور کار قرار دارد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی سوخت کشف شده را ۱۳۵ میلیون ریال برآورد کرده اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا