امروز : ۴ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲:۰۰
صفحه نخست | اجتماعی | جابه‌جایی بیش از ۲میلیون مسافر در بنادر شرق هرمزگان

جابه‌جایی بیش از ۲میلیون مسافر در بنادر شرق هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۹:۵۵

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: بیش از ۲ میلیون مسافر از ابتدای سال جاری تا کنون در بنادر شرق این استان رفت و آمد کردند.

به گزارش پایگاه خبری قشم، حمیدرضا محمدحسینی تختی مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان امروز در تشریح جزییات سفرهای دریایی در بنادر شرق استان، لازمه سفرهای ایمن و مطمئن را نظارت مستمر بر سیستم‌های فنی و ناوبری شناورها و نیز آموزش و بروزرسانی اطلاعات خدمه شناور برای مقابله و مدیریت شرایط بحرانی دانست و اظهار کرد: در این مدت ۲ میلیون و ۸۹ هزار و ۳۵ مسافر از بنادر شرق هرمزگان جابه‌جا شده‌اند. 

وی بیش‌ترین تعداد جابه‌جایی‌ها را مسیر دریایی بندر شهید حقانی به جزایر قشم و هرمز به میزان یک میلیون و ۵۶۴ هزار و ۱۴۹ مسافر اعلام کرد که این میزان رفت وآمد در همسنجی با مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است. 

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان ادامه داد: در این مدت ۵۱۳ هزار و ۶۲ مسافر نیز از طریق بندر هرمز به بنادر شهید حقانی و قشم تردد داشته که در این مسیر نیز ۲۱ درصد افزایش به ثبت رسیده است. 

محمدحسینی تختی با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی سفرهای بین‌المللی از مبدا بندر شهید باهنر به بندر شارجه، تعداد مسافران و گردشگران در این مسیر را نیز ۱۱ هزارو ۸۲۴ نفر اعلام کرد.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=16442

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات