اجتماعیپیشنهاد سردبیر

ثبت نام بیش از ۱۱ هزار نفر در سامانه مسکن فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ جواد دادی‌پور، رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش هرمزگان در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه واحدهای مسکونی فرهنگیان در چارچوب طرح اقدام ملی مسکن احداث می شود، اظهار کرد: ثبت نام مسکن فرهنگیان در ماه‌های پایانی سال ۹۸ آغاز شد و تا دهه آخر خردادماه ۹۹ ادامه داشت و بیش از ۱۱ هزار نفر از فرهنگیان استان هرمزگان در سامانه مسکن فرهنگیان ثبت نام کردند که در پالایش اولیه بیش از چهار هزار و ۵۰۰ نفر مورد تأیید قرار گرفته‌اند.

دادی پور ادامه داد: اسامی افراد ثبت نامی در سه مرحله پالایش و ویرایش شده است؛ نخست فرم «ج» از ادارات کل راه و شهرسازی، ادارات کل ثبت اسناد و املاک و همچنین برای احراز هویت از اداره کل ثبت احوال استعلام گرفته شده است.

رئیس اداره تعاون آموزش و پرورش هرمزگان گفت: فرهنگیانی که در هر یک از مراحل پالایش اعتراض داشتند، تا ۲۳ خردادماه ۹۹ با ورود به سایت و ثبت اعتراض، پرونده آنها با استعلامات جدید به وزارت مسکن و شهرسازی ارسال شد و پیش بینی می‌شود حدود سه هزار نفر از این افراد مورد تأیید قرار گیرند.

دادی پور اضافه کرد: ساخت طرح مسکن فرهنگیان در راستای تفاهم نامه منعقد شده مابین وزارت راه و شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش به منظور اختصاص بخشی از ظرفیت طرح اقدام ملی تأمین مسکن به فرهنگیان بوده است.

این مسؤول بیان داشت: اسامی افراد تأیید شده به مناطق ارسال شده است و افراد می‌توانند برای کسب آگاهی از نتایج پالایش اولیه، از طریق دایره تعاون اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا