پیشنهاد سردبیرورزشی

تیم قایقرانی بحرگستر پارس با حمایت بخش خصوصی به لیگ برتری دست یافت

سرمربی تیم قایقرانی بانوان بحر گستر پارس هرمزگان گفت: در حالی تیم قایقرانی بانوان استان به مقام نخست رقابت‌های لیگ برتر این رشته ورزشی در کشور دست یافت که حمایت های بخش خصوصی یکی از عوامل این موفقیت به شمار می آید.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، آرزو پاسلار روز پنجشنبه در گفت وگویی در خصوص کسب موفقیت‌های این تیم افزود: با پایان یافتن لیگ برتر قایقرانی بانوان کشور در سال ۹۹، توانستیم مقام نخست این دوره از رقابت ها را کسب کنیم.

وی بیان داشت: از سال ۸۷ تاکنون موفق به کسب پنج دوره قهرمانی کشور و مابقی دوره ها نیز به عنوان نایب قهرمانی رسیده ایم که در لیگ برتر ۹۹ نیز ۲ مرحله دیگر عنوان قهرمانی را به ارمغان آوردیم.

این مسوول ورزشی، با بیان اینکه استعدادهای ورزشی زیادی در گ هرمزگان وجود دارد، گفت: بیش از ۱۵ ورزشکار زن را توانسته ایم در سال های اخیر به عنوان ورزشکار ملی و حرفه ای در حوزه قایقرانی به جامعه ورزشی کشور معرفی کنیم که در مسابقه‌های بین المللی نیز خوش درخشیده و مدال های رنگارنگی را برای ایران کسب کرده اند.

پاسلار تاکیدکرد: نگاه به ورزش باید به طور کامل حرفه ای باشد و زیرساخت های اولیه برای قهرمان پروری را در استان هرمزگان لازم داریم.
پاسلار با بیان اینکه امروز رشته قایقرانی پرچمدار رشته های موفق استان هرمزگان است ، خاطرنشان کرد: لازم می دانیم زیرساخت های این ورزش نسبت به گذشته توسعه پیدا کند.

تعهداتی در زمینه رشد ورزش هرمزگان داریم
 

مدیرعامل شرکت بحر و بر گستر پارس نیز گفت: سال گذشته عنوان حامی قایقرانی استان  را بر عهده داشتیم که با تلاش های شبانه روزی کادر فنی و ورزشکاران این رشته، تیم بانوان قایقرانی هرمزگان به مقام برتر این رشته آبی در کشور دست یافت که افتخاری  برای هرمزگان است.

اکبر سپهری افزود: نخستین پیامد قهرمانی تیم بانوان قایقران هرمزگان در لیگ برتر کشور، شادی مضاعفی بود که در کل استان برای مردم به همراه داشت.

وی با بیان اینکه هرمزگان جایی هست که اقتصاد ما شکل گرفته و تعهداتی برای ارتقای ورزش در این استان داریم، تصریح کرد: حمایت هایی که در فصل گذشته از تیم قایقرانی صورت گرفت و به نتیجه خوبی نیز رسید، باعث شادی و ترغیبی شد که بتوانیم در این حوزه بیشتر فعالیت کنیم.

مدیرعامل شرکت بحر و بر گستر پارس گفت: ورزش یک مجموعه از بهم پیوستگی رشته های مختلف است که نیازمند مساعدت و حمایت مالی هست و با شرایطی که اکنون مشکل اقتصادی دامن اداره‌های دولتی را گرفته؛ بخش خصوصی و صنایعی که در استان حضور دارند باید بخشی از مسوولیت اجتماعی خود را برعهده بگیرند. 

وی عنوان کرد: با حمایتی که اخیرا استاندار هرمزگان برای پشتیبانی از ورزش ایجاد کرد، این حمایت می تواند موثر باشد اما پیش قدمی بخش خصوصی بیشتر موثر خواهد بود.

عضو هیات مدیره شرکت بحر و بر گستر پارس گفت: این افتخار از چندین سال پیش نصیب ما شد که در مکان هایی که در صنایع خدمت داشته ایم از رشته های مختلفی همچون تیراندازی، تنیس روزی میز، کشتی و قایقرانی حمایت هایی را داشته باشیم و در مسابقه‌های مختلف و حتی در اعزام تیمی و انفرادی به رقابت‌های آسیایی حامی ورزشکاران باشیم.

سپهری خاطرنشان کرد: ورزش استان هرمزگان این استعداد را دارد که باحمایت های مختلف در بخش های کشوری و حتی جهانی در کورس رقابت ها حضور داشته باشد.

وی گفت: قطع به یقین هزینه هایی که در ورزش مصرف می شود تعهد اجتماعی به جامعه ای هست که در آن زندگی می کنیم، میزان سرمایه گذاری در موضوع‌های ورزشی که باید اتفاق بیافتد علاوه بر سرمایه گذاری، جنبه معنوی بسیاری نیز به همراه خواهد داشت.
سپهری خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده ای نه چندان دور در المپیک مدال کسب کنند و مجسمه هایی به عنوان نماد قهرمان ملی از ورزشکاران هرمزگانی ساخته و در جای جای این استان نصب شود.

وی با اشاره به گسترش شدید ویروس کرونا در هرمزگان ابراز کرد: موضوع سلامت مبحثی هست که امروز با ورود ویروس کووید ۱۹ مردم با گوشت و خون خود می سنجند و سلامت در سازمان ها جزو مهم ترین موضوع قرار گرفته و بودن یک مجموعه با سلامت و رشد جسمانی باعث رشد و بقای سازمان می شود.

مدیرعامل شرکت بحر و بر گستر پارس گفت: سلامت در جامعه و سازمان بسیار با اهمیت بوده که در این راستا قوانینی نیز تدوین شده است، موضوع دغدغه در ورزش استان هرمزگان موضوعی نیست که با یک گفتمان و گفت و گو حل شود و نیازمند یک آگاهی و فرهنگ سازی دائمی دارد که اهمیت  واقعی ورزش در استان تبیین شود.

سپهری با اشاره به اینکه سازمانی که سلامت جسمی دارد  زیباتر و کارآمد تر خواهد بود، افزود: یکی از موضوعاتی که در دستور کار سازمانی قرار داده ایم، نحوه سلامت کارمندان است که به صورت دقیق بررسی می شود و در آزمایش های دوره ای وضعیت جسمانی با برنامه های مناسب تغذیه ای  و ورزشی در اولویت قرار داده ایم.

قطع به یقین هزینه هایی که در ورزش مصرف می شود تعهد اجتماعی به جامعه ای هست که در آن زندگی می کنیم، میزان سرمایه گذاری در موضوعات ورزشی که باید اتفاق بی افتد علاوه بر سرمایه گذاری، جنبه معنوی بسیاری نیز به همراه خواهد داشت.

سپهری خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده ای نه چندان دور در المپیک مدال کسب کنند و مجسمه هایی به عنوان نماد قهرمان ملی از ورزشکاران هرمزگانی ساخته و در جای جای این استان نصب شود.

وی با اشاره به گسترش شدید ویروس کرونا در استان هرمزگان ابراز کرد: موضوع سلامت مبحثی هست که امروز با ورود ویروس کووید ۱۹ مردم با گوشت و خون خود می سنجند و سلامت در سازمان ها جزو موضوعاتی است که در اهم موضوعات قرار گرفته و بودن یک مجموعه با سلامت و رشد جسمانی باعث رشد و بقای سازمان می شود.

مدیرعامل شرکت بحر و بر گستر پارس گفت: سلامت در جامعه و سازمان بسیار با اهمیت بوده که در این راستا قوانینی نیز تدوین شده است، موضوع دغدغه در ورزش استان هرمزگان موضوعی نیست که با یک گفتمان و گفت و گو حل شود و نیازمند یک آگاهی و فرهنگ سازی دائمی دارد که اهمیت  واقعی ورزش در استان تبیین شود.

سپهری با اشاره به اینکه سازمانی که سلامت جسمی دارد یک سازمانی زیباتر و کارآمد تر خواهد بود، افزود: یکی از موضوعاتی که در دستور کار سازمانی قرار داده ایم، نحوه سلامت کارمندان است که به صورت دقیق بررسی می شود و در آزمایش های دوره ای وضعیت جسمانی با برنامه های مناسب تغذیه ای  و ورزشی در اولویت قرار داده ایم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا