امروز : ۴ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰:۱۳
صفحه نخست | اخبار قشم | تقدیر شهرداران جزیره از ستاد خدمات اجرایی خدمات سفر قشم در سال ۱۴۰۱

تقدیر شهرداران جزیره از ستاد خدمات اجرایی خدمات سفر قشم در سال ۱۴۰۱

منتشر شده در ۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰
اجرایی

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا از سازمان منطقه آزاد قشم، میرداد میردادی، شهردار قشم در این جلسه داشت: خدمات خوبی توسط ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برای خدمات رسانی برنامه ریزی شده که رضایت حداکثری گردشگران را تا امروز به همراه داشته است.

وی ادامه داد: با اقدامات پیش بینی شده شاهد رضایت بسیاری از گردشگران هستیم و امیدوار هستیم که برخی مشکلات و مسائل موجود با اقدامات اجرایی و برنامه ریزی هدفمند برای سال های آینده مرتفع شود.

عبدالله سرودی، سرپرست شهرداری درگهان نیز در این جلسه گفت: میان شهرداری درگهان و ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برای تامین نیازهای گردشگران هماهنگی خوبی صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

وی توضیح داد: ستاد اجرایی خدمات سفر قشم اقدامات خوبی جهت تامین نیازهای اساسی مانند آب، نان و نظایر آن در شهر درگهان انجام داده که موجب رضایتمندی گردشگران نوروزی شده است.

سرپرست شهرداری درگهان تصریح کرد: ایجاد ترافیک مقطعی در زمان پیک گردشگر با توجه به تمرکز مراکز تجاری درگهان در مرکز شهر، طبیعی بوده و ایجاد بحران نکرد و جای نگرانی ندارد.

در ادامه این جلسه عبدالله تشه، شهردار سوزا، افزود: با تمام ظرفیت و امکانات موجود با همکاری کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برای خدمات رسانی تلاش شد که خوشبختانه جلب رضایت گردشگران نوروزی را به همراه داشته است.

سیدمسلم هاشمی، شهردار طبل نیز در نشست گفت: با تلاش شبانه روزی صورت گرفته و همکاری شهرداری و نیروهای سازمان منطقه آزاد قشم و برنامه ریزی خوب ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، ظاهر شهرهای جزیره برای میزبانی شایسته از گردشگران زیبا شده است.

طاها ابراهیمی، شهردار رمکان نیز در نشست ویژه شهرداران جزیره قشم با رییس ستاد اجرایی سفر قشم گفت: برنامه ریزی خوب و تلاش شبانه روزی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، رضایت گردشگران را به همراه داشته است.

احمد رحیمی هلری، شهردار لافت نیز در این جلسه اظهار داشت: از آغاز فعالیت لافت به عنوان شهر، سازمان منطقه آزاد قشم همواره حامی و یاریگر ما بوده است.

وی اضافه کرد: کمپ پارک لافت، به عنوان یکی از اقدامات عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم در این بخش، ضمن ایجاد فضای خدماتی شایسته، موجبات نشاط مردم و رضایت گردشگران را فراهم کرده است.

قشم این روزها میزبان انبوه میهمانان و گردشگران از اقصی نقاط ایران و مسافران خارجی است.

 سفر به قشم از سه مسیر هوایی (فرودگاه بین‌المللی قشم)، زمینی (سفر با خودروهای شخصی و عمومی از طریق اسکله پهل بندرعباس به اسکله لافت جزیره قشم توسط شناورهای لندینگ کرافت) و دریایی (از اسکله شهید حقانی بندرعباس به اسکله شهید ذاکری شهر قشم) امکانپذیر است.

جزیره زیبای قشم با فرصت های عالی تجاری، دارای مساحتی ۲.۵ برابر بزرگتر از سنگاپور و بحرین می باشد.

این جزیره با سواحل آرام و پوشیده از شن های طلایی و نقره ای و غروب منحصر به فرد به عنوان مروارید خیج فارس شناخته می شود.  

این جزیره زیبا با وسعت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر داز توابع هرمزگان است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات