اجتماعیقشم

تقدیر رئیس شورای شهر قشم از اقدامات شهرداری قشم

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به مناسبت فرا رسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها ، بازماندگان رئیس شورای اسلامی شهرقشم ضمن دیدار با آل عبایی شهردار این شهر، این روز را به ایشان و پرسنل شهرداری قشم تبریک گفت .
رییس شورای اسلامی شهر قشم در این دیدار گفت: روز شهرداری ها و دهیاری ها فرصت مناسبی است تا از تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری به واسطه خدمت رسانی به شهروندان و آبادانی شهر قشم تقدیر و تشکر نماییم .
علی بازماندگان افزود : اولویت ماموریت مجموعه شهرداری ، کسب رضایت مندی شهروندان و تلاش بی وقفه جهت رفع مشکلات مردم و ارتقاء سطح عمرانی و فرهنگی شهر می باشد.
بازماندگان ضمن بررسی اقدامات مثبت مجموعه شهرداری طی ماههای گذشته بیان داشت : جلب رضایتمندی شهروندان با تلاش های مضاعف و اقدامات عملی به وجود خواهد آمد که عملکرد مجموعه شهرداری در خدمت رسانی به شهروندان در حوزه های مختلف بیانگر رسیدن به شاخصه های مطلوب رضایتمندی شهروندان است.

رئیس شورای اسلامی شهر قشم به بیماری منحوس کرونا اشاره کرد و گفت: شهرداری قشم خدمات خود را در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام داده و خواهد داد و لذا ضرورت دارد با اطلاع رسانی ها و آموزش های مناسب به شهروندان ، آمارهای ابتلا به این ویروس کاهش یابد .
در ادامه این دیدار سید مسعود آل عبائی شهردار قشم نیز بیان داشت : یکی از مهمترین وظایفی که خداوند بر عهده بندگان خود قرار داده است خدمت به مردم بوده لذا خدارا شاکر هستیم که این موهبت را نصیب ما کرده است .
شهردار قشم ادامه داد : نگاه ما در شهرداری تامین رفاه شهروندی و اقداماتی از این قبیل بوده که با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر به ویژه ریاست شورای شهر، به آن دست خواهیم یافت .
آل‌عبائی هم‌چنین یادآورشد : مجموعه شهرداری هم راستا با همه ادارات و نهادها با همکاری مردم عزیز شهر قشم در جهت کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات مناسبی انجام داده و تا پایان این اپیدمی و سندروم جهانی پای کار خواهد ماند .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا