اجتماعیسیاسی

تایید صلاحیت ۶۹۲ نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهرها در هرمزگان

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: تا این مرحله از بررسی صلاحیت ها ۶۹۲ نفر از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرها در هرمزگان تایید صلاحیت شده اند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایسنا، علی رئوفی صبح امروز(۲۷ اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران افزود: در مجموع ۹۱۷ نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهرها در هرمزگان اقدام به ثبت نام کردند که ۹۳ نفر از ادامه حضور در این انتخابات انصراف دادند.

وی اضافه کرد: در مجموع ۷۶۶ نفر در هیات های اجرایی شهرستان ها تایید صلاحیت شدند و ۵۸ نفر نیز توسط هیات های اجرایی رد صلاحیت شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با بیان اینکه در هیات های نظارت شهرستان ها ۶۶۵ نفر تایید صلاحیت و ۹۸ نفر رد صلاحیت شدند، اظهار کرد: تا این مرحله از بررسی صلاحیت ها ۶۹۲ نفر از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرها در هرمزگان تایید صلاحیت شده اند و رد صلاحیت شدگان چهار روز فرصت اعتراض برای بررسی مجدد دارند.

رئوفی در خصوص آخرین وضعیت بررسی صلاحیت شورای اسلامی روستاها، عنوان کرد: در انتخابات شورای اسلامی روستاها در مجموع ۸۳۰۶ نفر اقدام به ثبت نام نموده اند که ۸۱۳۲ نفر توسط هیات های اجرایی تایید صلاحیت شده اند و ۱۳۸ نفر هم رد صلاحیت شده اند و از این میان ۳۶ نفر از ادامه حضور در انتخابات شورای اسلامی روستاها انصراف داده اند.

وی ادامه داد: هیات های نظارت بخش ها و شهرستان ها تا ۳۱ اردیبهشت فرصت دارند صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها را بررسی و اعلام نظر کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان بیان کرد: فرآیند انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس تمام الکترونیک است و برای این امر ۶۲۷ صندوق الکترونیک اخذ آرا پیش بینی شده است و فرآیند اخذ و شمارش آرا الکترونیکی صورت می گیرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا