اخبار قشمپیشنهاد سردبیر

تامین مسکن جوانان حرا در اولویت بخشداری است

بخشدار بخش حرا شهرستان قشم گفت: تامین مسکن جوانان در بخش حرا در اولویت است و باید تمام توان خود را به کار بگیریم تا این کار با سرعت پیش برود.

به گزارش پایگاه خبری قشم، وحید جابری بخشدار در بازدید از شهر طبل و روستاهای دوربنی، نقاشه و سهیلی که به همراه رئیس شورای بخش حرا و مدیر جدید بنیاد مسکن شهرستان رقم خورد، افزود: باید همه امکانت را بسیج کنیم تا رونق، آبادی و ساخت مسکن در بخش حرا شکوفا شود به گو‌نه ای که مردم آن را لمس کنند.

وی اظهار داشت: از بخشدار تا دهیار، شورا و بنیاد مسکن همه باید تلاش کنیم تا کار مردم انجام شود و گره از کار آن‌ها باز کنیم چرا که ما رسالتی جز خدمت نداریم و خدمت به مردم وظیفه ما است و منتی هم نیست.

جابری بیان کرد: الحاق به محدوده و اجرای طرح هادی مشکل اکثر روستاهای بخش حرا است که لازم است بنیاد مسکن با سرعت این دو موضوع مهم را پیگیری کند.

بخشدار حرا اضافه کرد: منازلی در ادوار گذشته به دلیل کمبود زمین و عدم واگذاری ساخته شده است که اکثرا از قشر ضعیف جامعه هستند، باید تلاش کنیم این منازل تعیین تکلیف و مشکل مردم حل شود.

وی در ادامه گفت: بنیاد مسکن با دقت و سرعت مشکل اسنادی مردم را پیگیری کند، مردم نباید معطل استعلام ها باشند، همه تا می توانیم باید خدمت رسانی کنیم تا کار مردم تسهیل شود.

جابری در پایان خاطر نشان کرد: دهیاران ملزم به ارتباط تنگاتنگ با بنیاد مسکن هستند تا به حل مشکلات مردم سرعت ببخشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا