پیشنهاد سردبیرکرونا

بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در بندرلنگه برپا می‌شود

معاون فرماندار بندرلنگه گفت: بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ۴۲ تختخواب برای بستری بیماران کرونایی در مرکز این شهرستان برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، مراد زرهی روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: احداث این بیمارستان از روز یکشنبه در بندرلنگه آغاز و در مدت ۴۸ ساعت برای استفاده آماده می‌شود.

وی ادامه داد: این بیمارستان برای یک ماه برپا می‌ماند و در صورت نیاز می‌توان مدت فعالیت ان را افزایش داد که امیدواریم با رعایت بیشتر دستورکارهای بهداشتی کرونا و کاهش ابتلا افراد نیاز به تمدید زمان برپایی بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این شهرستان وجود نداشته باشد.

وی اضافه کرد:  نیروی انسانی و پزشک مورد نیاز این بیمارستان صحرایی را بهداری منطقه پنجم ندسا تامین میکند، همچنین مقرر شد در خصوص پذیرش بیماران و همچنین امکانات و تجهیزات لازم برای استقرار این بیمارستان صحرایی، بیمارستان شهداء و برای نصب امکانات سرمایشی، فرمانداری بندرلنگه همکاری داشته باشند.

شهرستان بندرلنگه دارای جمعیتی افزون بر ۱۵۹ هزار و ۳۸۵ نفر است، شهر بندرلنگه در ۲۴۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده و بعد از بندر شهید رجایی و باهنر سومین بندر تجاری با پیشینه تاریخی بالا محسوب می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا