اخبار قشمپیشنهاد سردبیر

بیستمین شهردار قشم معارفه شد

میرداد میردادی شامگاه دوشنبه در نشست شورای مدیران شهرستان قشم به عنوان بیستمین شهردار قشم معارفه شد.

 به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، شهردار جدید قشم در این معارفه گفت: برنامه‌های مختلفی برای ارتقاء استانداردهای شهرستان قشم تدوین شده است که به مرور اجرا می‌شود.

میردادی افزود: ایجاد یک شهربازی، ترمینال مسافربری و پیست دوچرخه‌سواری از جمله طرح‌هایی است که سعی می‌شود با همراهی منطقه آزاد قشم اجرا شود.

وی ادامه داد: مسایلی که درباره قیمت میوه و تره‌بار در قشم مطرح است، تنها با ایجاد میدان تره‌بار حل‌شدنی است که ساخت آن نیز از جمله برنامه‌های شهرداری در دوره جدید است.

شهردار قشم تصریح کرد: وضعیت آب‌های سطحی شهر در هنگام بارندگی‌ها به ویژه برای بازار قدیم و برخی محلات به هیچ عنوان مناسب نیست که در این راستا اجرای طرح مدیریت آب‌های سطحی شهر در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی افزود:ایجاد کارخانه آسفالت و زدودن وضعیت‌های ناهنجار از چهره‌ شهر به ویژه در ورودی آن نیز از برنامه های شهرداری است.

میردادی خاطرنشان کرد: در طراحی و ساخت المان‌های شهری باید آداب و فرهنگ این شهر مورد توجه قرار بگیرد و بر اساس رسوم مردم بومی، شهر تزیین و آراسته شود.

وی افزود: بسیاری از املاک قشم بدون سند است که اخذ سند مالکیت این املاک از دیگر برنامه‌های شهرداری در دوره جدید خواهد بود.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتردر میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا