پیشنهاد سردبیر

بندرعباس به کمک میناب و رودان می‌رود

شهردار بندرعباس گفت: برای همدلی و همراهی با مردم سیل زده میناب و رودان گروه‌های جهادی سازمان‌ها و مناطق شهرداری به نقاط سیل زده اعزام می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از فارس از بندرعباس، مهدی نوبانی صبح امروز در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار داشت: با توجه به سیلاب اخیر میناب و رودان و اسکان ۵ هزار نفر از مردم این مناطق در کمپ‌های اسکان اضطراری، لذا نیروهای سازمان‌ها و مناطق شهرداری بندرعباس سازماندهی و در قالب چند گروه به شهرستان میناب اعزام می‌شوند. 

وی عنوان کرد: لازم است نسبت به جمع آوری کمک‌های مردمی از جمله البسه گرم، پتو و سایر اقلام مورد نیاز، اقدامی جهادی در شهر بندرعباس انجام شود تا بتوانیم این نیازهای مردم مناطق سیل‌زده را به دست‌شان برسانیم.

به گفته شهردار بندرعباس، گروه جهادی شهردار شهید خورگویی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس با همراهی و همدلی مناطق و سازمانهای وابسته، آمادگی کامل جهت هماهنگی لازم برای ایجاد ایستگاه های جمع آوری کمک های مردمی را دارد.

نوبانی اضافه کرد: شهروندان بندرعباسی می توانند با همت و همراهی صادقانه و خداپسندانه از هم استانی های خود در منطقه میناب حمایت کنند و ایستگاه‌ها و غرفه‌های شهرداری بندرعباس در سطح شهر، این کمک‌ها را جمع‌آوری خواهند کرد

شهردار بندرعباس بیان داشت: در حال حاضر و در وضعیت فعلی، حمایت و نوعدوستی و یاری رساندن به هموطنان وظیفه همه سازمان‌ها و نهادهاست و باید هر چه سریعتر مشکلات مردم در موقعیت فعلی رفع شود که گروه‌های جهادی شهرداری به همین منظور تشکیل شده و با تمام توان در خدمت مردم شهرستان میناب خواهند بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا