امروز : ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۳
صفحه نخست | اقتصادی | بخشودگی جرایم مالیاتی در هرمزگان

بخشودگی جرایم مالیاتی در هرمزگان

اخبار :
منتشر شده در ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۹

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان شرایط بخشودگی جرایم مالیاتی و عوارض سالانه مودیان حقیقی و حقوقی ویژه گرامیداشت دهه فجر را اعلام کرد.

بخشودگی جرایم مالیاتی در هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری قشم، جعفر احسانی مهر  مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: مودیانی که تا پایان بهمن امسال،  در خصوص پرداخت بدهی مالیات و عوارض سالانه اقدام کنند، مشمول بخشودگی جرائم خواهند شد.

وی گفت: این بخشودگی درخصوص اشخاص حقیقی تا سقف ۵ میلیارد ریال و در مورد اشخاص حقوقی تا سقف بیست میلیارد ریال، به اداره کل امور مالیاتی هرمزگان تفویض شده است.

تسهیلات بخشودگی جرایم مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان، شرط استفاده مؤدیان از تسهیلات بخشودگی جرایم مالیاتی را ارائه درخواست بخشودگی جرایم فارغ از زمان پرداخت بدهی مالیات و عوارض هر سال یا دوره عنوان و گفت: پرداخت بدهی قبل از ابلاغ تفویض اختیار حاضر، مانع اعمال بخشودگی جرایم قابل بخشش نخواهد بود.

احسانی مهر گفت: بخشودگی جرائم مالیات و عوارض ارزش افزوده قطعی شده در اجرای جزء (۱) بند (ب) تبصره (۶) قانون بودجه امسال، در صورت عدم اعتراض مودی برای طرح پرونده در هیات حل اختلاف مالیاتی و یا انصراف از اعتراض طرح شده در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی پرونده‌های مذکور و در صورت پرداخت یا ترتیب پرداخت مالیات و عوارض قطعی شده حداکثر ظرف مدت شش ماه از تاریخ این نامه، تا میزان صد (۱۰۰) درصد تمام یا قسمتی از تفویض اختیار مذکور در چارچوب تعیین شده به معاونان مدیرکل و روسای ادارات امور مالیاتی قابل تفویض خواهد بود.

مؤدیان مالیاتی می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی خدمات الکترونیکی my.tax.gov.ir فهرست بدهی‌های مالیاتی خود را مشاهده و نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=20432

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *