اجتماعیاخبار قشم

ایتام بخش حرا قشم زیر چتر حمایتی قرار گرفتند

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) قشم گفت: با ابتکار بخشداری بخش حرای قشم تمامی۲۸۷ یتیم این بخش زیر چتر حمایتی حامیان قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ غلامرضا غلامی در قشم اظهار داشت: با ابتکار بخشداری بخش حرا شهرستان قشم تمامی ایتام این بخش امروز زیر چتر حمایتی حامیان قرار گرفتند.

وی افزود: در این طرح، دهیاران و خیران هر روستا حمایت از ایتام روستای خود را بر عهده گرفتند تا هیچ یتیم بدون حامی در این بخش وجود نداشته باشد.

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) قشم تصریح کرد: مجموعا ۲۸۷ نفر یتیم در بخش حرا شهرستان قشم وجود دارد که همگی تحت حمایت قرار گرفته و استقبال از این طرح به نحوی است که انتظار می‌رود ایتام در برخی از نقاط بیش از یک حامی داشته باشند.

غلامی ادامه داد: چنین اقداماتی مصداق عینی عمل به سنت نبوی به شمار می‌رود چرا که در سیره پیامبر(ص) محبت به یتیمان دارای اهمیت بسزایی است.

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) قشم اضافه کرد: تداوم چنین اقداماتی امنیت روانی ایتام و جامعه را تقویت کرده و به کاهش فاصله طبقاتی در اجتماع می‌انجامد.

غلامی خاطرنشان کرد: مجموعا قریب یک هزار نفر یتیم در سطح شهرستان قشم وجود دارند که خیران و افراد نیک اندیش می‌توانند برای حمایت از آنان به کمیته امداد مراجعه کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا