امروز : ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۱۷
صفحه نخست | اخبار قشم | انتخاب قشم به عنوان یکی از ۱۸ شهرستان برتر کشور

انتخاب قشم به عنوان یکی از ۱۸ شهرستان برتر کشور

منتشر شده در ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴
شهرستان برتر

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام محمد طاهری فرد افزود: در سومین رویداد ملی فهما پس از بررسی های جامع سامانه‌ای، هیات انتخاب این رویداد ضمن قدردانی از ۴۲۹ شهرستان مشارکت ‌کننده در فهما ۱۴۰۰؛ مجموعا ۱۸ شهرستان را به عنوان شهرستان‌های برتر درپنج سطح و براساس تعداد کانون‌های هر شهرستان معرفی کرد.

به گفته وی در سطح اول این رقابت ها از بین ۲۵۲ شهرستان که از نظر آماری دارای حداکثر ۵۰ کانون در سطح مساجد آن شهرستان هستند، قشم همراه با شهرستان‌های بروجن از استان چهار محال و بختیاری؛ اشکذر از استان یزد؛ شادگان از استان خوزستان، بیله سوار از استان اردبیل و آبادان از استان خوزستان به عنوان شهرستان های برتر معرفی شدند.

گفتنی است کانون های فرهنگی هنری مساجد از مراکز توانمند برای تحقق اهداف اصیل انقلاب اسلامی هستند که همیشه مطابق با شرایط و اقتضائات روز و بررسی و احصا نیازهای فرهنگی جامعه ایفاگر نقش سازنده در جامعه اسلامی بوده اند. حضور مطلوب و اثر بخش کانون های فرهنگی هنری در عرصه های مختلف با محوریت مساجد، به صورت خودجوش و برخاسته از انگیزه های متعهد و استعدادهای ناب انقلابی مبین کارکردهای مفید و چند منظوره این ساختار تشکیلاتی منسجم و با قابلیت بالاست.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=11808

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *