اجتماعیاخبار قشمسیاسی

امام جمعه موقت قشم: مشارکت در انتخابات دموکراسی را در کشور حاکم می‌کند

امام جمعه موقت قشم گفت: مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باعث حاکم شدن دموکراسی به معنای واقعی در همه امور کشور می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، حجت الاسلام احمد غلامی روز جمعه در گفت وگویی افزود: اگر به دنبال آینده روشن در کشور هستیم جز از طریق صندوق رای ممکن نیست،لذا خداوند نیز در قرآن کریم بر خواست مردم برای تغییر تاکید کرده است و این تغییر با انتخابات دست یافتنی می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قشم تصریح کرد: دشمنان این کشور اعتبارهای گزافی را برای دلسرد کردن مردم از نظام و همچنین پایین آوردن مشارکت مردم در انتخابات هزینه می‌کنند.

وی اظهار کرد: تمام دغدغه دشمنان و فعالیت بنگاه‌های خبرپراکنی آنان برای کمرنگ شدن انتخابات در ایران است و این امر اهمیت انتخابات پیش رو را نشان می‌دهد.

غلامی عنوان کرد: دنیا متوجه همدلی و همبستگی مردم ایران شده است و هرکجا که این یکرنگی ایجاد شد موفق شدیم.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی قشم گفت: در انتخابات ۱۴۰۰ نیز با همدلی، وفاق و همبستگی می‌توان پیشرفت و اقتدار را برای کشور در چهار سال بعدی رقم زد.

وی بیان کرد: جوانان با نشاط و اثرگذارند و حضور آنان در انتخابات می‌تواند این نشاط و اثر را در انتخاب درست جلوه‌گر کند.

غلامی افزود: جوانان نتیجه رویش انقلاب هستند و در آیین و مراسم‌های مختلف نشان دادند همیشه در صحنه حضور دارند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی قشم ادامه داد: نسل جوان ایرانی، نسلی با عزت و با غیرت است که منطق را سرلوحه امور خود قرار داده و مانند سالیان گذشته با حضور خود این خصوصیات را به جهانیان اثبات می‌کنند.

وی تاکید کرد: مسوولان نیز باید قدر مردم را بدانند و با خدمت صادقانه امانتی که به آن‌هاسپرده می‌شود را محافظت کنند.

امام جمعه موقت  شهرستان قشم در پایان سخنان خود، شرکت در انتخابات را یک تکلیف دینی و شرعی خواند و خاطر نشان کرد: همه آحاد جامعه با شرکت در این رویداد و انتخاب فرد اصلح در واقع عبادت می‌کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هرمزگان همزمان با سراسر کشور ۲۸خرداد ماه سالجاری برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا