اجتماعیاخبار قشمپیشنهاد سردبیر

امام جمعه قشم: تضعیف دولت برای کسب رای بیشتر عاقلانه نیست

امام جمعه قشم گفت: تضعیف دولت برای رای بیشتر و پیروزی در انتخابات کار عاقلانه‌ای نیست و مردم را از نظام و خدمتگزاران آن ناامید می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، حجت الاسلام میثم تارم روز دوشنبه افزود: همه دولت ها با هر علاقه، گرایش و تفکری مورد حمایت قاطع مقام معظم رهبری بودند و هر دوره ای از خدمت دولت‌ها با مشکلات خاص خود مواجه بوده است.

وی ادامه داد: در دوره فعلی، دولت یازدهم و دوازدهم نیز با تحریم‌های ظالمانه و پس از آن با شیوع ویروس همه گیر کرونا مواجه شد و کارایی و عملکرد آن نیز باید متناسب با مشکلات پیش رو مورد ارزیابی قرار گیرد.

امام جمعه قشم عنوان کرد: نقد دولت‌ها باید بر اساس شرایط زمانی و با در نظر گرفتن انصاف صورت گیرد و به دور از توهین و زیرسوال بردن خدمات دولتمردان و خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

تارم اظهار کرد: دشمنان انقلاب و رسانه‌های معاند در تلاشند تا خدمات و توانایی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ضعیف جلوه داده و با ایجاد ناامیدی انتخابات را تحریم کنند و در داخل کشور نیز افرادی ناآگاهانه به این امر دامن می‌زنند.

وی بیان داشت: این امر از نظر عقلی و شرعی محکوم است و راه درستی برای معرفی کاندیدای محبوب و مورد نظر جناح مخالف نیست و لازم است با انصاف به انتقاد از عملکرد افراد بپردازیم.

امام جمعه قشم دستاوردهای دولت تدبیر و امید را مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: کارهای بسیار مهم و تاثیر گذاری در کشور توسط دولت انجام شده است که نباید نادیده گرفته شود.

تارم تصریح کرد: در شرایطی که تحریم‌های بسیاری بر کشور تحمیل شد و فروش نفت به صفر رسید، هیچ خللی در امور اجرایی کشور مشاهده نشد.

وی در مورد وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه گفت: صرف نظر از برخی مشکلات و کمبودها، دولت در تامین مایحتاج مردم تلاش کرد و برخی مشکلات پیش آمده نیز به دلیل نبود هماهنگی برخی مدیران و کمبود بازرسی و نظارت به موقع ایجاد شد.

امام جمعه قشم با تقدیر از خدمات دولت افزود: امروزه شاهدیم که در هر پنج‌شنبه طرح‌های بزرگی توسط دولت افتتاح می‌شود و با وجود همه مشکلات فعلی در کشور قطار توسعه و پیشرفت در حال حرکت است.

تارم خاطر نشان کرد: انتقاد و تخریب کار ساده‌ای است و هرکسی می‌تواند چنین اقدامی کند و کاندیداها باید به جای این امر، از برنامه‌ها و راهکارهای خود در اداره کشور در شرایط بحران سخن بگویند و دلیل توانایی خود در اداره دولت را برای مردم برشمرند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران ۲۸ خرداد سال جاری برگزار می می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا