پیشنهاد سردبیرقشمکرونا

انجام بیش از ۵۵۰۰ سی تی اسکن تشخیصی کرونا در قشم

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم، از انجام بیش از ۵۵۰۰ سی تی اسکن تشخیصی کووید ۱۹ در بخش رادیولوژی این مرکز درمانی از زمان شیوع این بیماری خبر داد و گفت: از زمان شروع همه گیری بیماری کرونا جهت انجام سی تی ریه نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته بسیار افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ مریم هروآبادی با بیان اینکه یکی از راه های تشخیصی افراد مشکوک و مبتلا به این ویروس انجام سی تی اسکن از ریه است گفت: تعداد مراجعات افراد از زمان شروع همه گیری بیماری کرونا جهت انجام سی تی ریه نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته بسیار افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: پرسنل بخش رادیولوژی بیمارستان قشم به صورت تمام وقت به بیماران و مراجعین خدمات ارائه می دهند و در حدود ۱۰ ماه که از زمان اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا در کشور می‌گذرد بیش از ۵۵۰۰ سی تی اس سی تی اسکن توسط پرسنل این بخش صورت گرفته است.

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) افزود: این مرکز درمانی دارای یک دستگاه سی تی اسکن است که دستگاه مذکور بعد از انجام اقدامات تشخیصی برای هر بیمار کاملاً ضدعفونی و گندزدایی انجام می شود.

هروآبادی با تاکید بر اینکه هنوز روند ابتلای به بیماری کرونا تمام نشده و در وضعیت شکننده ای قرار دارد، بیان کرد: از شهروندان عزیز درخواست می‌کنیم که با ماندن در خانه و رعایت دستورالعمل های بهداشتی مراقب سلامت خود و خانواده هایشان باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا