امروز : ۴ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱:۴۵
صفحه نخست | پیشنهاد سردبیر | استاندار: خط جدید تولید سیمان با ظرفیت سه‌هزار تن در هرمزگان ایجاد می شود

استاندار: خط جدید تولید سیمان با ظرفیت سه‌هزار تن در هرمزگان ایجاد می شود

منتشر شده در ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴
سه‌هزار تن

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ به نقل از ایرنا، مهدی دوستی شنبه شب در دیدار با مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری سیمان افزود: هرمزگان تنها منطقه‌ای است که امکان اجرای طرح توسعه سیمان در آن وجود دارد و بر اساس گفت‌ و گوی انجام شده، یک خط تولید حداقل با ظرفیت تولید روزانه سه‌هزار تن سیمان در قالب طرح توسعه سیمان هرمزگان ایجاد می شود.

وی ادامه داد: هرمزگان به دلیل مزیت‌های فراوانی که در بخش‌های مختلف دارد و همچنین با مشوق‌هایی که برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف پیش بینی شده، می تواند مکان امنی برای توسعه فعالیت‌های صنایع  بزرگ و تشکیل زنجیره پایین دستی باشد.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان نیز در این نشست، با قدردانی از  استاندار هرمزگان، نحوه تعامل ایجاد شده بین بخش‌های مختلف مدیریتی و کارکنان مجموعه سیمان هرمزگان را از جمله اقدام های مؤثر مدیرعامل این مجموعه برای ایجاد وحدت رویه بین تمامی بخش ها و عاملی برای پیشبرد مطلوب مسائل جاری این شرکت برشمرد.

احمد مرادی افزود: افزایش ظرفیت تولید سیمان هرمزگان به منزله ایجاد اشتغال بیشتر است که می تواند بخشی از نیاز بازارکار هرمزگان را پوشش دهد.

یاد آور شد: به‌منظور راه‌اندازی و عملیاتی شدن طرح‌ توسعه سیمان هرمزگان، در کنار بهره‌گیری از توان بخش اجرایی، از ظرفیت‌های ملی نیز بهره خواهیم برد.

هم اکنون استان هرمزگان یک کارکانه سیمان ۶هزارتنی در بندر خمیر دارد که جوابگوی نیاز استان نیست وبخشی از آن از استانهای همجوار تامین می شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=13341

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات