اجتماعیپیشنهاد سردبیرکرونا

احتمال برگزاری حضوری کلاس‌ های دانشجویان تحصیلات تکمیلی وجود دارد

معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان گفت: احتمال برگزاری حضوری کلاس‌ های دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه با توجه به انجام واکسیناسیون وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ بنقل از ایرنا، محمدرضا سمتی روز سه‌شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: احتمال حضوری بودن کلاس‌ های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان بستگی به این دارد که دانشجویان واکسن زده باشند، اکنون واکسنیناسیون استادان دانشگاه‌ها آغاز شده و باید منتظر آغاز واکسیناسیون دانشجویان باشیم.

وی ادامه داد: همچنین احتمال آغاز کلاس‌ها برای دانشجویان ورودی جدید کارشناسی بسیار ضعیف است زیرا این گروه پس از پذیرش روند واکیسناسیون آن‌ها آغاز می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه هرمزگان تاکید کرد: کلاس‌ های دانشجویان کنونی مقطع کارشناسی هم به احتمال زیاد به صورت دوره‌ای و تلفیقی برگزار خواهد شد که براساس آن دانشجویان یک دانشکده در مقطع زمانی معین و کوتاه در دانشگاه حضور یافته و از کلاس‌های حضوری بهره‌مند خواهند شد و با رفتن آنها از خوابگاه‌ها و دانشگاه کلاس‌ های حضوری دانشکده بعدی آغاز می‌شود.

سمتی ابراز داشت: همزمان با کلاس‌های حضوری کلاس‌های برخط هم در این مدت برای پنج هزار و ۸۰۰ دانشجوی دانشگاه هرمزگان برقرار می‌شود تا از درس و تحصیل عقب نمانند.

وی یادآور شد: دلیل دانشگاه برای برگزاری کلاس های به صورت برخط و نیمه حضوری ظرفیت خوابگاه‌هاست که بایستی در آنها فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا