اجتماعیپیشنهاد سردبیرقشم

اجرای ۴۸ طرح در زمینه مبارزه با مواد مخدر درقشم

فرمانده انتظامی قشم با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 48طرح در سطح جزیره به مرحله اجرا درآمده است گفت: با توجه به مطالبات به حق شهروندان در زمینه برخورد با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر پلیس قشم با تمام توام و همکاری مردمی به صورت محله به محله نسبت به پاکسازی نقاط آلوده به مواد افیونی اقدام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ سرهنگ حسین الهی با اشاره به اجرای این طرح، تصریح کرد:در این رابطه تاکنون تعداد ۳۰نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدردستگیر شده اند که در رشد مقدار مواد مخدر با کشفیات ۷۵درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده ایم.

وی تصریح کرد:تا پایان آبانماه جاری تعداد ۳۲۱نفرمعتاد متجاهر در سطح جزیره قشم دستگیر و به مراجع ذی صلاح معرفی و جمع آوری معتادان متجاهر همچنان در دستور کار قرار دارد.

فرمانده انتظامی قشم بابیان اینکه در رشد کشفیات تریاک با توفیقات ۳۲درصدی، کشفیات هروئین با رشد ۱۶برابری و کشفیات موادمخدر شیشه رشد ۷٫۷دهم برابری عملکرد قابل توجهی داشته ایم از شهروندان خواست در رابطه با معرفی توزیع کنندگان موادمخدر نهایت همکاری را با مردم داشته باشند تا برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. باسلام خداوند به همه ی خدمتگذاران
    مخصوصا جناب سرهنگ حسین الهی توفیق روزافزون عنایت بفرماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا