امروز : ۴ مرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱:۰۴
صفحه نخست | اجتماعی | آمادگی پلیس هرمزگان برای تامین امنیت انتخابات ۱۱ اسفند

آمادگی پلیس هرمزگان برای تامین امنیت انتخابات ۱۱ اسفند

اخبار :
منتشر شده در ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۷

 فرمانده انتظامی هرمزگان، انتخابات را بستری مناسب برای مشارکت مردم عنوان کرد و گفت: نیروهای پلیس با آمادگی کامل برای تامین نظم و امنیت انتخابات پای‌کار هستند.

آمادگی پلیس هرمزگان برای تامین امنیت انتخابات ۱۱ اسفند

به گزارش پایگاه خبری قشم، سردار علی اکبر جاویدان در همایش توجیهی و آگاه‌سازی انتخاباتی در جمع فرماندهان، مدیران و کارکنان انتظامی استان افزود: مهم‌ترین رخداد ما در ایام باقی‌مانده سال بحث انتخابات است و اهمیت و حساسیت آن هم بر هیچ‌کدام از ما پوشیده نیست.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم از بعد امنیتی به آن نگاه کنیم، انتخابات در واقع بستری برای به اثبات رساندن میزان علاقه مندی و مشارکت مردم در این امر خیر است و از طرفی نیز دشمن با تمام وجود تلاش می‌کند انتخابات را دلسرد کننده و بی‌رغبت نمایش دهد؛ چرا که همه واقف هستیم انتخابات بدون مشارکت حداکثری رویکرد و سیاست استکباری دشمنان است.

این مقام انتظامی هرمزگان اظهار کرد: از پیروزی انقلاب تا به امروز استکبار جهانی به دنبال بهانه و دلیل است و در مناسبت‌های مختلف هزینه می‌کند تا برای جمهوری اسلامی خلل ایجاد کند و تاکنون هزاران فتنه و توطئه علیه جمهوری اسلامی رقم زده‌اند و هرچقدر هم که تو دهنی بخورند، عبرت نمی‌گیرند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: دشمن به جهت تضادی که در ایده‌ها با ما دارند، همواره به دنبال ایجاد ناامنی بوده و می‌خواهد به هر بهانه ای که شده انتخابات را تحت شعاع قرار دهد و مردم را از مشارکت در انتخابات منصرف کند؛ همان گونه که در ۲۲ بهمن هم تبلیغ کردند که مردم در راهپیمایی شرکت نمی کنند ولی مردم با هوشیاری و بصیرت به خوبی جوابشان را دادند و مطمئن هستیم به فضل الهی در انتخابات هم این اتفاق خواهد افتاد.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری جمعه؛ یازدهم اسفند برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری خبر :
https://newsqeshm.ir/?p=21494

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات