اجتماعیپیشنهاد سردبیر

آتش سوزی ، اینبار در اسکله پل

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم گفت: با اقدامات به موقع نیروهای آتش نشانی و تیم های اطفا حریق، حادثه آتش سوزی بار یکی از کامیون ها در اسکله پل خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری قشم؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم گفت: با اقدامات به موقع نیروهای آتش نشانی و تیم های اطفا حریق، حادثه آتش سوزی بار یکی از کامیون ها در اسکله پل خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته است.

هادی نعیمیان عصر امروز(۲۴ مهرماه) در جمع خبرنگاران، با اعلام این مطلب، افزود: از همان لحظات ابتدایی آغاز آتش سوزی تیم های اطفا حریق با کپسول، عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند.
وی ادامه داد: با توجه به فاصله ۳ کیلومتری ایستگاه آتش نشانی پل تا اسکله و با گزارش به موقع حاضرین، نیروهای خدوم آتش نشانی نیز از همان شروع آتش سوزی با حضور در محل، اقدام به اطفا آن نمودند.
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم درباره علت این آتش سوزی نیز تصریح کرد: به نظر می رسد که این آتش سوزی به دلیل وجود کالاهای اشتعالزا در بار کامیون صورت گرفته و در حال حاضر کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی بیشتر علت این حادثه هستند.
نعیمیان در پایان با تشکر از زحمات نیروهای فداکار آتش نشانی، خاطرنشان کرد: با اقدامات به موقع نیروهای آتش نشانی، خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا